search
top

De Leiding

Een overzicht van de leiding per tak, mét telefoonnummer. Ook kan u hier het e-mailadres vinden van elke tak.

Groepsleiding

email: info@scoutshove.be

  • Rob Van den Heuvel (0495721126)
  • Ans Goossens (0491935335)
  • Warre Goosens (0484640772)
  • Pippa Festjens (0486390474)

Inschrijvingen en ledenadministratie

email: inschrijven@scoutshove.be

  • Lisa Berat (0497918065)
  • Zita Deams (0486642492)
  • Elias Crean

Kapoenen

email: kapoenen@scoutshove.be

  • Leonie Vanhille (0485491605)
  • Lut Van den Heuvel (0495271237)
  • Rube Nuyts (0484614752)
  • Elias Crean (0497531637)
  • Nio Scohy (0468254619)
  • Tuur Goosens (0494692401)
  • Ferre Vanbaelen (0471057101)

Woka’s

email: wokas@scoutshove.be

  • Evelyne Vandendriessche (0476891065)
  • Sebastian Van Thienen (0467019326)
  • Amélie Wauters (0489930938)
  • Lars Verhoeven (0491590243)
  • Mathias Vanhoof (0489996969)
  • Boaz Scohy (0468254438)
  • Storm Gebruers (0475568205)

Prejo’s

email: prejos@scoutshove.be

  • Hendrik Heanen (0468227790)
  • Toby Neels (0471791092)
  • Mathijs Lens (0475285618)
  • Max Van Bouwel (0484211129)
  • Zeppos Festjens (0468221125)
  • Mila Theunis (0468262080)
  • Morane Delanghe (0491523114)

Jogi’s

email: jogis@scoutshove.be

  • Maité Verbruggen (0475741556)
  • Zita Daems (0486642492)
  • Lisa Berat (0497918065)
  • Jules Jansens (0472775319)
  • Jorun Praats (0478548033)
  • Manu Aguirre (0473734059)
  • Manon De Bondt (0495505515)

Givers

email: givers@scoutshove.be

  • Simon Fransen (0495470234)
  • Lukas Hidalgo Arenas (0472503211)
  • Pippa Festjens (0486390474)
  • Friedel Jacobs (0492317336)
  • Ans Goosens (0491935335)
  • Clemence Van Ginneken (0488638986)

Jins

email: jins@scoutshove.be

  • Lennert Goormans (0470254786)
  • Dylan Lambrechts (0471214565)
  • Warre Goosens (0484640772)
  • Rob Van den Heuvel (0495721126)

Orde der Materiaalmeesters

  • Materiaal Uitlener Storm Gebruers (04 75 56 82 05)
  • Materiaal Grootmeester Marie Verhoeven (04 95 54 06 29)
  • gewoon materiaalmeester Clemence Van Ginneken (04 88 63 89 86)
  • Gewoon Materiaalmeester Sebastian Van Thienen (0467019326)
  • Materiaal knaap Storm Gebruers

top