search
top

De Leiding

Een overzicht van de leiding per tak, mét telefoonnummer. Ook kan u hier het e-mailadres vinden van elke tak.

Groepsleiding

email: info@scoutshove.be

  • Matijs Lens (0475285618)
  • Floris Vandijck (0478/782.871)
  • Rob Van den Heuvel (0495/721.126)
  • Seba Van Thienen (0467019326)
  • Toby Neels (0471791092)
  • Ans Goossens (0491/935.335)

Inschrijvingen en ledenadministratie

email: inschrijven@scoutshove.be

  • Lisa Berat (0497/918.065)

Kapoenen

email: kapoenen@scoutshove.be

  • Leonie Vanhille (0485491605)
  • Lennert Goormans (0470254786)
  • Floris Vandijck (0478/782.871)
  • Morane Delanghe
  • Boaz Scohy
  • Amélie Wauters

Woka’s

email: wokas@scoutshove.be

  • Lisa Berat (0497/918.065)
  • Ans Goossens (0491/935.335)
  • Friedel Jacobs (0492317336)
  • Nio Scohy
  • Lut Van den Heuvel
  • Henk Haenen
  • Maité Verbruggen

Prejo’s

email: prejos@scoutshove.be

  • Fien Verhoeven (0494473553)
  • Manon De Bondt (0495/505.515)
  • Rob Van den Heuvel (0495/721.126)
  • Simon Fransen (0495470234)
  • Alec Verbruggen (0483/689.330)
  • Ferre Vanbaelen

Jogi’s

email: jogis@scoutshove.be

  • Warre Goossens (0484640772)
  • Pippa Festjens (0486390474)
  • Lukas Hidalgo Arenas (0472503211)
  • Silke Tuyteleers (0472/282.440)
  • Clemence Van Ginneken
  • Zita Daems

Givers

email: givers@scoutshove.be

  • Evelyne Vandendriessche (0476/891.065)
  • Marie Verhoeven (0495540629)
  • Dylan Lambrecht (0471214565)
  • Raf Plinke (0470284178)
  • Toby Neels (0471791092)
  • Tijs Van den Heuvel (0484/741.140)

Jins

email: jins@scoutshove.be

  • Mathieu Janssens (0491252952)
  • Seba Van Thienen (0467019326)
  • Mathijs lens (0475285618)
  • Jesse Fransen (0499/432.415)

Orde der Materiaalmeesters

  • Materiaal Uitlener Marie Verhoeven (04 95 54 06 29)
  • Materiaal Grootmeester Tijs Van den Heuvel (04 84 74 11 40)
  • groot materiaalmeester Jesse Fransen
  • Gewoon Materiaalmeester Mathieu Janssens
  • Groepsleider Materiaalmeester Seba Van Thienen
  • Materiaal Knaap Clemence Van Ginneken
top