search
top

De Leiding

Een overzicht van de leiding per tak, mét telefoonnummer. Ook kan u hier het e-mailadres vinden van elke tak.

Groepsleiding

email: info@scoutshove.be

  • Nio Scohy (0468 25 46 19)
  • Jules Jansens (0472 77 53 19)
  • Warre Goosens (0484 64 07 72)
  • Pippa Festjens (0486 39 04 74)

Inschrijvingen en ledenadministratie

email: inschrijven@scoutshove.be

  • Lisa Berat (‭0497 91 80 65‬)
  • Zita Deams (0486 64 24 92)
  • Mado De Nul (0468 34 79 48)

Kapoenen

email: kapoenen@scoutshove.be

  • Mathias Vanhoof (0489 99 69 69)
  • Maxime Sironval (0470 29 71 29)
  • Storm Gebruers (0456 55 32 81)
  • Morane Delanghe (0491 52 31 14)
  • Axelle De Laet (0474 59 17 60)
  • Milo Patel (0483 51 23 21)

Woka’s

email: wokas@scoutshove.be

  • Toby Neels (0471 79 10 92)
  • Zana Braspenning (0478 27 84 59)
  • Matisse Wauters (0474 61 67 29)
  • Zita Daems (0486 64 24 92)
  • Elias Crean (0497 53 16 37)
  • Mado De Nul (0468 34 79 48)
  • Boaz Scohy (0468 25 44 38)

Prejo’s

email: prejos@scoutshove.be

  • Ans Goosens (0491 93 53 35)
  • Pippa Festjens (0486 39 04 74)
  • Warre Goosens (0484 64 07 72)
  • Jorun Praats (0478 54 80 33)
  • Mathias Oostvogels (0479 50 52 94)
  • Rube Nuyts (0484 61 47 52)
  • Beau Deams (0494 15 23 45)

Jogi’s

email: jogis@scoutshove.be

  • Manu Aguirre (0473 73 40 59)
  • Lisa Berat (0497 91 80 65)
  • Jules Jansens (0472 77 53 19)
  • Daan Callens (0468 30 74 40)
  • Zeppos Festjens (0468 22 11 25)
  • Simon Fransen (0495 47 02 34)
  • Max Van Bouwel (0484 21 11 29)

Givers

email: givers@scoutshove.be

  • Ferre Vanbaelen (0471 05 71 01)
  • Tuur Goosens (0494 69 24 01)
  • Maité Verbruggen (0475 74 15 56)
  • Lut Van den Heuvel (0495 27 12 37)
  • Mila Theunis (0468 26 20 80)
  • Nio Scohy (0468 25 46 19)
  • Lars Verhoeven (0491 59 02 43)

Jins

email: jins@scoutshove.be

  • Leonie Vanhille (0485 49 16 05)
  • Hendrik Heanen (0468 22 77 90)
  • Clemence Van Ginneken (0488 63 89 86)
  • Amélie Wauters (0489 93 09 38)

Orde der Materiaalmeesters

  • Materiaalmeester/uitlener Storm Gebruers (0456 55 32 81)
  • Materiaalmeester Manu Aguirre (0473 73 40 59)
  • Materiaalmeester Clemence Van Ginneken (0488 63 89 86)
  • Materiaalmeester Zeppos Festjens (0468 22 11 25)

top