search
top

De Leiding

Een overzicht van de leiding per tak, mét telefoonnummer. Ook kan u hier het e-mailadres vinden van elke tak.

Groepsleiding

email: info@scoutshove.be

  • Rob Van den Heuvel (0495 72 11 26)
  • Ans Goossens (0491 93 53 35)
  • Warre Goosens (0484 64 07 72)
  • Pippa Festjens (0486 39 04 74)

Inschrijvingen en ledenadministratie

email: inschrijven@scoutshove.be

  • Lisa Berat (‭0497 91 80 65‬)
  • Zita Deams (0486 64 24 92)
  • Elias Crean (0497 53 16 37)

Kapoenen

email: kapoenen@scoutshove.be

  • Leonie Vanhille (0485 49 16 05)
  • Lut Van den Heuvel (0495 27 12 37)
  • Rube Nuyts (0484 61 47 52)
  • Elias Crean (0497 53 16 37)
  • Nio Scohy (0468 25 46 19)
  • Tuur Goosens (0494 69 24 01)
  • Ferre Vanbaelen (0471 05 71 01)

Woka’s

email: wokas@scoutshove.be

  • Evelyne Vandendriessche (0476 89 10 65)
  • Sebastian Van Thienen (0467 01 93 26)
  • Amélie Wauters (0489 93 09 38)
  • Lars Verhoeven (0491 59 02 43)
  • Mathias Vanhoof (0489 99 69 69)
  • Boaz Scohy (0468 25 44 38)
  • Storm Gebruers (‭0456 55 32 81‬)

Prejo’s

email: prejos@scoutshove.be

  • Hendrik Heanen (0468 22 77 90)
  • Toby Neels (0471 79 10 92)
  • Mathijs Lens (0475 28 56 18)
  • Max Van Bouwel (0484 21 11 29)
  • Zeppos Festjens (0468 22 11 25)
  • Mila Theunis (0468 26 20 80)
  • Morane Delanghe (0491 52 31 14)

Jogi’s

email: jogis@scoutshove.be

  • Maité Verbruggen (0475 74 15 56)
  • Zita Daems (0486 64 24 92)
  • Lisa Berat (0497 91 80 65)
  • Jules Jansens (0472 77 53 19)
  • Jorun Praats (0478 54 80 33)
  • Manu Aguirre (0473 73 40 59)
  • Manon De Bondt (0495 50 55 15)

Givers

email: givers@scoutshove.be

  • Simon Fransen (0495 47 02 34)
  • Lukas Hidalgo Arenas (0472 50 32 11)
  • Pippa Festjens (0486 39 04 74)
  • Friedel Jacobs (0492 31 73 36)
  • Ans Goosens (0491 93 53 35)
  • Clemence Van Ginneken (0488 63 89 86)

Jins

email: jins@scoutshove.be

  • Lennert Goormans (0470 25 47 86)
  • Dylan Lambrechts (0471 21 45 65)
  • Warre Goosens (0484 64 07 72)
  • Rob Van den Heuvel (0495 72 11 26)

Orde der Materiaalmeesters

  • Materiaal Uitlener/knaap Storm Gebruers (0456 55 32 81)
  • Materiaal Grootmeester Marie Verhoeven (0495 54 06 29)
  • gewoon materiaalmeester Clemence Van Ginneken (0488 63 89 86)
  • Gewoon Materiaalmeester Sebastian Van Thienen (0467 01 93 26)

top