search
top

De Leiding

Een overzicht van de leiding per tak, mét telefoonnummer. Ook kan u hier het e-mailadres vinden van elke tak.

Groepsleiding

email: info@scoutshove.be

  • Matijs Lens
  • Lena Plochaet (0493/697.328)
  • Floris Vandijck (0478/782.871)
  • Jesse Fransen (0499/432.415)

Inschrijvingen en ledenadministratie

email: inschrijven@scoutshove.be

  • Betty Matthysen (0499/101.108)

Kapoenen

email: kapoenen@scoutshove.be

  • Toby Neels
  • Lena Plochaet (0493/697.328)
  • Yente Rynders
  • Dylan Lambrecht

Woka’s

email: wokas@scoutshove.be

  • Mathijs lens
  • Rob Van den Heuvel
  • Maren Van Praet
  • Alec Verbruggen

Prejo’s

email: prejos@scoutshove.be

  • Flor Van Cleynenbreugel (03/454.46.54)
  • Hannah Schrooyen
  • Fien Verhoeven
  • Seba Van Thienen
  • Warre Goossens

Jogi’s

email: jogis@scoutshove.be

  • Lennert Goormans
  • Mathieu Janssens
  • Lennert Carmen
  • Lio Merckx (0470/955.169)

Givers

email: givers@scoutshove.be

  • Tijs Van den Heuvel (0484/741.140)
  • Jesse Fransen (0499/432.415)
  • Floris Vandijck (0478/782.871)
  • Raf Plinke
  • Silke Tuyteleers

Jins

email: jins@scoutshove.be

  • Emiel Van Praet (03/449.78.58)
  • Mychka Vanreusel (0471/398.288)
  • Luis Kaiser (03/454.66.01)

Materiaalmeesters

  • Tijs Van den Heuvel (0484/741.140)
  • Jesse Fransen
  • Mathieu Janssens
  • Seba Van Thienen

Webmaster

  • Tijs Van den Heuvel
top