search
top

De Leiding

Een overzicht van de leiding per tak, mét telefoonnummer. Ook kan u hier het e-mailadres vinden van elke tak.

Groepsleiding

email: info@scoutshove.be

  • Mychka Vanreusel (0471/398.288)
  • Lena Plochaet (0493/697.328)
  • Floris Vandijck
  • Jesse Fransen

Inschrijvingen en ledenadministratie

email: inschrijven@scoutshove.be

  • Mychka Vanreusel (0471/398.288)

Kapoenen

email: kapoenen@scoutshove.be

  • Margo Verbist
  • Mirte Sergoynne
  • Hannah Schrooyen
  • Floris Vandijck
  • Raf Plinke

Woka’s

email: wokas@scoutshove.be

  • Mathijs lens
  • Mathieu Janssens
  • Fien Verhoeven
  • Alec Verbruggen
  • Silke Tuyteleers

Prejo’s

email: prejos@scoutshove.be

  • Tijs Van den Heuvel (0484/741.140)
  • Arthur Muylle (03/454.23.92)
  • Luis Kaiser (03/454.66.01)
  • Senne Jacobs (03/449.89.87)
  • Lennert Carmen

Jogi’s

email: jogis@scoutshove.be

  • Lennert Goormans
  • Pauline Vankerkhoven (03/454.58.81)
  • Micha Merckx
  • Pauline Dils (03/448.10.87)
  • Jesse Fransen

Givers

email: givers@scoutshove.be

  • Flor Van Cleynenbreugel (03/454.46.54)
  • Mychka Vanreusel (0471/398.288)
  • Yente Rynders
  • Emiel Van Praet (03/449.78.58)
  • Betty Matthysen (03/455.68.20)
  • Arthur Versavel (0498/352.468)

Jins

email: jins@scoutshove.be

  • Lio Merckx (0470/955.169)
  • Martha Janssens (03/455.09.23)
  • Lena Plochaet (0493/697.328)

 

Materiaalmeesters

  • Tijs Van den Heuvel
  • Jesse Fransen
  • Mathieu Janssens

Webmaster

  • Tijs Van den Heuvel
top